Apartmány

Pensionu ANETA v Pasekách nad Jizerou

Ubytování je situováno do několika apartmánů a proto je tedy vhodné pro větší skupiny přátel nebo rodiny s dětmi. Apartmány máme celkem 3. Pokud je vás menší počet neváhejte se ozvat, rádi s vámi probereme možnosti ubytování.

Apartmán Eliška

Náš nejoblíbenější apartmán. Chloubou tohoto apartmánu je prostorná lodžie s nádherným výhledem na Západní Krkonoše. Apartmán se nachází v prvním patře. Jedná se o prostorný apartmán se třemi ložnicemi po čtyřech lůžkách, společenskou místností, samostatnou kuchyní. Kuchyň je plně vybavena: lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí. Obsahuje veškeré potřebné vybavení k vaření či servírování. Má vlastní sociální zařízení, dvě WC a jednu koupelnu.

Apartmán Eliška

Apartmán Lucie

Tento cenově výhodný apartmán se nachází v přízemní části pensionu. Skládá se ze dvou ložnic, prví ložnice je dvou lůžková a druhá pětilůžková. Dále je zde kuchyně s jídelním prostorem a koupelnou a WC. Kuchyň je vybavena spotřebiči – lednice s mrazákem, varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná deska. Obsahuje veškeré potřebné vybavení k vaření či servírování.

Apartmán Lucie

U Jakuba

Ideální pokoj pro romantickou dovolenou. V pokoji jsou 3 stabilní lůžka s možností využití rozkládacího gauče jako přistýlky. Pokoj je vybaven samostatnou koupelnou, setem na přípravu kávy a čaje a mini lednicí.

U Jakuba