Pension Aneta
Paseky nad Jizerou

 

Pension Aneta ubytování rodinného charakteru v Pasekách nad Jizerou. Pension Aneta je situován na jižním svahu s výhledem na západní Krkonoše na okraji obce Paseky na Jizerou v kraji houslařů a zapadlých vlastenců.

V Pasekách nad Jizerou a okolí je veliké sportovní i rekreační vyžití a to jak v zimních, tak v letních období. Na našich stánkách vám nabídneme i několik typů na výlet.

 

Co nabízíme - Pension Aneta

Ubytování v rodinném pensionu.

Nabízíme ubytování rodinného charakteru v Pasekách nad Jizerou v blízkosti lyžařského střediska Paseky nad Jizerou a Pizár.

Ubytování je situováno do několika apartmánů a proto je tedy vhodné pro větší skupiny  přátel nebo rodiny s dětmi.  Pokud je vás menší počet neváhejte se ozvat, rádi s vámi probereme možnosti ubytováni.

Apartmány máme celkově tři.

První apartmán se nachází v přízemí domu a je složen ze dvou pokojů, kdy jeden je třílůžkový s možností přistýlky a druhý dvoulůžkový s možností přistýlky, tyto dva pokoje mají společenskou místnost s kuchyní, která je plně vybavená (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednička, rychlovarná konvice, televize).

Druhý apartmán se nachází v patře a  je čtyřlůžkový a vlastní samostatné sociální zařízeni. Tento apartmán je však bez kuchyně, kterou může využívat z ostatních apartmánů, nebo je vhodný pro osoby bez zájmu o vlastní vaření.

Poslední apartmán je také v patře a jedná se o veliký objekt s třemi pokoji po čtyřech lůžkách a s velkou společenskou místnosti s krbem a balkonem, ze kterého je výhled na celé Krkonoše. Opět je zde plně vybavená kuchyň tato i s myčkou nádobí. Dále je v apartmánu koupelna a dvě wc. Celková kapacita našeho ubytování je 24 lůžek a každé z nich je pečlivě připraveno pro svého nového majitele.

Apartmány:

 

Dále nabízíme: